Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXSMBG70A
MXSMBG70A
MXSMBG70A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXSMBG70A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXSMBG70A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V DO215AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MXSMBG70A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4069 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113V Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-215AA, SMB Gull Wing
Αλλα ονόματα 1086-13961
1086-13961-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 5.3A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXSMBG7.0AE3 Image
  • Μέρος#:MXSMBG7.0AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 7V 12V DO215AA
  • Σε απόθεμα:3413
MXSMBG7.0CA Image
  • Μέρος#:MXSMBG7.0CA
MXSMBG75CAE3 Image
  • Μέρος#:MXSMBG75CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 75V 121V DO215AA
MXSMBG7.0A Image
  • Μέρος#:MXSMBG7.0A