Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXPLAD18KP150CA
MXPLAD18KP150CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXPLAD18KP150CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXPLAD18KP150CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V PLAD
Product parameter
Αριθμός μέρος MXPLAD18KP150CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 1521 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD18KP7.0A - 200CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V Τάση - Ανάλυση (Min) 167V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 18000W (18kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 75A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -