Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXPLAD18KP10CAE3
MXPLAD18KP10CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXPLAD18KP10CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXPLAD18KP10CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V PLAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXPLAD18KP10CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 10V 17V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1319 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD18KP7.0A - 200CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 10V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 17V Τάση - Ανάλυση (Min) 11.1V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 18000W (18kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1059A (1.059kA) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -