Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ85CA
MXLSMLJ85CA
MXLSMLJ85CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ85CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ85CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ85CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7247 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 94.4V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 85V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 20.8A Πόλωση DO-214AB, SMC