Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ78CA
MXLSMLJ78CA
MXLSMLJ78CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ78CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ78CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 78VWM 126VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ78CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7046 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 86.7V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 78V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 22.8A Πόλωση DO-214AB, SMC