Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ170CA
MXLSMLJ170CA
MXLSMLJ170CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ170CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ170CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ170CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6395 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 189V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 170V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 11A Πόλωση DO-214AB, SMC
Άλλα ονόματα 1086-12549
1086-12549-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MXLSMLJ170CA
Περιγραφή TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 275V
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αμφίδρομα κανάλια No
Σχετικά προϊόντα
MXLSMLJ170CAE3 Image
MXLSMLJ160AE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMLJ160AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 160V 259V DO214AB