Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ150CA
MXLSMLJ150CA
MXLSMLJ150CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ150CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ150CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ150CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6033 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 167V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 150V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 12.4A Πόλωση DO-214AB, SMC