Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLJ12CA
MXLSMLJ12CA
MXLSMLJ12CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLJ12CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLJ12CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLJ12CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5967 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 13.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 12V
Τάσης - Ανάλυση DO-214AB Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 150.6A Πόλωση DO-214AB, SMC