Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG64CA
MXLSMLG64CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG64CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG64CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 64VWM 103VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG64CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5648 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 71.1V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 64V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 29.2A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing