Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG58CAE3
MXLSMLG58CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG58CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG58CAE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG58CAE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5705 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.4V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 58V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 32A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing