Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG48CA
MXLSMLG48CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG48CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG48CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG48CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6920 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 53.3V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 48V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 38.8A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing