Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG17CA
MXLSMLG17CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG17CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG17CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 17VWM 27.6VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG17CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 7249 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 18.9V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 17V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 106.6A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing