Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMLG13CA
MXLSMLG13CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMLG13CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMLG13CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO215AB
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMLG13CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 6902 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 13V
Τάσης - Ανάλυση SMLG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 3000W (3kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 139.4A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing