Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCJ70AE3
MXLSMCJ70AE3
MXLSMCJ70AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCJ70AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCJ70AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCJ70AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 70V 113V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8314 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 70V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 113V Τάση - Ανάλυση (Min) 77.8V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB (SMCJ) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1086-12194
1086-12194-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 13.3A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXLSMCJ75AE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMCJ75AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 75V 121V DO214AB
  • Σε απόθεμα:8065
MXLSMCJ70A Image
  • Μέρος#:MXLSMCJ70A
MXLSMCJ7.0CAE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMCJ7.0CAE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 7V 12V DO214AB
MXLSMCJ70CAE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMCJ70CAE3
MXLSMCJ7.0AE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMCJ7.0AE3