Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCGLCE60AE3
MXLSMCGLCE60AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCGLCE60AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE60AE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE60AE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5658 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 66.7V Τάση - Ανάλυση (Min) 60V
Τάσης - Ανάλυση SMCG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 15.5A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing
Άλλα ονόματα 1086-12020
1086-12020-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MXLSMCGLCE60AE3 Περιγραφή TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO215AB
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 96.8V Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz