Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCGLCE36AE3
MXLSMCGLCE36AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCGLCE36AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE36AE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE36AE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5453 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 40V Τάση - Ανάλυση (Min) 36V
Τάσης - Ανάλυση SMCG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 25.8A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing
Άλλα ονόματα 1086-12002
1086-12002-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MXLSMCGLCE36AE3 Περιγραφή TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO215AB
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 58.1V Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1MHz