Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMCGLCE100A
MXLSMCGLCE100A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMCGLCE100A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE100A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 100VWM 162VC DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMCGLCE100A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4359 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 111V Τάση - Ανάλυση (Min) 100V
Τάσης - Ανάλυση SMCG (DO-215AB) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 1500W (1.5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 9.3A Πόλωση DO-215AB, SMC Gull Wing