Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMBJ2K4.5
MXLSMBJ2K4.5
MXLSMBJ2K4.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMBJ2K4.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMBJ2K4.5
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 4.5V 6.6V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMBJ2K4.5 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 4.5V 6.6V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4181 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx2K3.0 - K5.0
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 4.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 6.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 5.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 2000W (2kW)