Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMBJ22CA
MXLSMBJ22CA
MXLSMBJ22CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMBJ22CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMBJ22CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMBJ22CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7709 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB Αλλα ονόματα 1086-11619
1086-11619-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 16.9A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXLSMBJ22CAE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMBJ22CAE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi