Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMBJ16A
MXLSMBJ16A
MXLSMBJ16A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMBJ16A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMBJ16A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMBJ16A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 16V 26V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8166 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 16V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 26V Τάση - Ανάλυση (Min) 17.8V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα 1086-11597
1086-11597-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 23.1A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXLSMBJ15CA Image
  • Μέρος#:MXLSMBJ15CA
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 15V 24.4V DO214AA
  • Σε απόθεμα:7725
MXLSMBJ16AE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMBJ16AE3