Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMBJ150A
MXLSMBJ150A
MXLSMBJ150A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMBJ150A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMBJ150A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V DO214AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMBJ150A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 150V 243V DO214AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 10332 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 150V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 243V Τάση - Ανάλυση (Min) 167V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W