Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMBG60CA
MXLSMBG60CA
MXLSMBG60CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMBG60CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMBG60CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 60V 96.8V DO215AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMBG60CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 60V 96.8V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 9126 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 60V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 96.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 66.7V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AA, SMB Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-11503
1086-11503-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 6.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXLSMBG6.0CA Image
  • Μέρος#:MXLSMBG6.0CA
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 6V 10.3V DO215AA
  • Σε απόθεμα:10213
MXLSMBG6.0CAE3 Image
  • Μέρος#:MXLSMBG6.0CAE3