Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMBG48CA
MXLSMBG48CA
MXLSMBG48CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMBG48CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMBG48CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMBG48CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 48V 77.4V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8581 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 48V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 77.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 53.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Bulk