Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLSMBG2K4.5
MXLSMBG2K4.5
MXLSMBG2K4.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLSMBG2K4.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLSMBG2K4.5
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLSMBG2K4.5 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 4.5V 6.6V DO215AA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5210 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx2K3.0 - K5.0
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 4.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 6.6V Τάση - Ανάλυση (Min) 5.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBG (DO-215AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 2000W (2kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-215AA, SMB Gull Wing
Αλλα ονόματα 1086-11445
1086-11445-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 10A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXLSMBG2K4.5E3 Image
  • Μέρος#:MXLSMBG2K4.5E3
  • Κατασκευαστές:Microsemi