Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLRT100KP160A
MXLRT100KP160A
MXLRT100KP160A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLRT100KP160A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLRT100KP160A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 160V 315V CASE 5A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLRT100KP160A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 160V 315V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο