MXLPLAD30KP130AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLPLAD30KP130AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 130V 209V PLAD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MXLPLAD30KP130AE3 | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 130V 209V PLAD | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1446 pcs | Φύλλο δεδομένων | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 130V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 209V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 144V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | PLAD | Σειρά | Military, MIL-PRF-19500 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 30000W (30kW) |