Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLP5KE75CAE3
MXLP5KE75CAE3
MXLP5KE75CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLP5KE75CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLP5KE75CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO204AL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLP5KE75CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 75V 121V DO204AL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4325 pcs Φύλλο δεδομένων MP5KE5.0A - 170CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-204AL (DO-41)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-204AL, DO-41, Axial Αλλα ονόματα 1086-10562
1086-10562-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MXLP5KE7.5CAE3 Image
  • Μέρος#:MXLP5KE7.5CAE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 7.5V 12.9V DO204AL