Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXLLCE80A
MXLLCE80A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLLCE80A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXLLCE80A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 80V 129V CASE-1
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXLLCE80A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 80V 129V CASE-1 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5764 pcs Φύλλο δεδομένων MLCE6.5-170A
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 80V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 129V Τάση - Ανάλυση (Min) 88.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή CASE-1 Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-201AA, DO-27, Axial
Αλλα ονόματα 1086-10229
1086-10229-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 11.6A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MXLLCE8.0A
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Σε απόθεμα:5856
  • Μέρος#:MXLLCE8.0AE3