MXLLCE22A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXLLCE22A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | MXLLCE22A |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 22V 35.5V CASE-1 |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MXLLCE22A | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 22V 35.5V CASE-1 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5681 pcs | Φύλλο δεδομένων | MLCE6.5-170A |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 22V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 35.5V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 24.4V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | CASE-1 | Σειρά | Military, MIL-PRF-19500 |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 1500W (1.5kW) |