Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXL15KP280A
MXL15KP280A
MXL15KP280A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXL15KP280A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXL15KP280A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 280V 452V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MXL15KP280A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 280V 452V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο