Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXL15KP170CA
MXL15KP170CA
MXL15KP170CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXL15KP170CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXL15KP170CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 170V 275V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MXL15KP170CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 170V 275V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο