Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MXL15KP100CA
MXL15KP100CA
MXL15KP100CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MXL15KP100CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MXL15KP100CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V CASE 5A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MXL15KP100CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 100V 162V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο