Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MX15KP54A
MX15KP54A
MX15KP54A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MX15KP54A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MX15KP54A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.5V CASE 5A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MX15KP54A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.5V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο