Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MX15KP220CA
MX15KP220CA
MX15KP220CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MX15KP220CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MX15KP220CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 220V 356V CASE 5A
Product parameter
Αριθμός μέρος MX15KP220CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 220V 356V CASE 5A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο