Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMLJ36AE3/TR
MSMLJ36AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMLJ36AE3/TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMLJ36AE3/TR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMLJ36AE3/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 39253 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 36V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 58.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 40V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMLJ (DO-214AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα MSMLJ36AE3/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 51.6A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -