Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMLJ22CA
MSMLJ22CA
MSMLJ22CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMLJ22CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMLJ22CA
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMLJ22CA Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 22V 35.5V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 30695 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 22V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 35.5V Τάση - Ανάλυση (Min) 24.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW) Συσκευασία Bulk