Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMLJ18AE3
MSMLJ18AE3
MSMLJ18AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMLJ18AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMLJ18AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
385 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMLJ18AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 18V 29.2V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 31571 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 18V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 29.2V Τάση - Ανάλυση (Min) 20V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)