Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMLJ13A
MSMLJ13A
MSMLJ13A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMLJ13A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMLJ13A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMLJ13A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 33161 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 13V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 21.5V Τάση - Ανάλυση (Min) 14.4V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1086-8971
1086-8971-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 139.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MSMLJ13AE3 Image
  • Μέρος#:MSMLJ13AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi