Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMLJ110A
MSMLJ110A
MSMLJ110A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMLJ110A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMLJ110A
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V DO214AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
385 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMLJ110A Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 110V 177V DO214AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 37472 pcs Φύλλο δεδομένων MSMLx5.0A - MSMLx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 110V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 177V Τάση - Ανάλυση (Min) 122V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-214AB Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 3000W (3kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα 1086-8951
1086-8951-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 16.8A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MSMLJ110CA/TR
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS
  • Σε απόθεμα:33027
MSMLJ110AE3 Image
  • Μέρος#:MSMLJ110AE3