Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMCJLCE75AE3/TR
MSMCJLCE75AE3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMCJLCE75AE3/TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMCJLCE75AE3/TR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMCJLCE75AE3/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 21807 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCxLCE6.5A - MXLSMCxLCE170Ae3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCJ (DO-214AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC
Αλλα ονόματα MSMCJLCE75AE3/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 12.4A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 90pF @ 1MHz
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MSMCJLCE8.0AE3 Image
  • Μέρος#:MSMCJLCE8.0AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 8V 13.6V DO214AB
  • Σε απόθεμα:16996
MSMCJLCE75AE3 Image
  • Μέρος#:MSMCJLCE75AE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 75V 121V DO214AB