Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMCG8.5AE3
MSMCG8.5AE3
MSMCG8.5AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMCG8.5AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMCG8.5AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
556 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMCG8.5AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 8.5V 14.4V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 63904 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 8.5V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 14.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 9.44V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing
Αλλα ονόματα 1086-8388
1086-8388-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 104.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MSMCG78CA Image
  • Μέρος#:MSMCG78CA
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 78V 126V DO215AB
  • Σε απόθεμα:54517
MSMCG85AE3 Image
  • Μέρος#:MSMCG85AE3
  • Περιγραφή:TVS DIODE 85V 137V DO215AB