Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMCG54CAE3
MSMCG54CAE3
MSMCG54CAE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMCG54CAE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMCG54CAE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
527 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMCG54CAE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 54V 87.1V DO215AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 57997 pcs Φύλλο δεδομένων MSMCx5.0A - MXLSMCx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 54V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 87.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 60V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMCG (DO-215AB)
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση DO-215AB, SMC Gull Wing Αλλα ονόματα 1086-8342
1086-8342-MIL
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 17.2A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
MSMCG58AE3 Image
  • Μέρος#:MSMCG58AE3
  • Κατασκευαστές:Microsemi
  • Περιγραφή:TVS DIODE 58V 93.6V DO215AB
  • Σε απόθεμα:54772
MSMCG54CA Image
  • Μέρος#:MSMCG54CA