Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBJSAC75E3/TR
MSMBJSAC75E3/TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBJSAC75E3/TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBJSAC75E3/TR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBJSAC75E3/TR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS RoHS συμμορφώνεται
Διαθέσιμη ποσότητα 29409 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBJSAC5.0 - 75(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 75V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 121V Τάση - Ανάλυση (Min) 83.3V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBJ (DO-214AA) Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Κατάσταση RoHS RoHS Compliant Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 500W Συσκευασία / υπόθεση DO-214AA, SMB
Αλλα ονόματα MSMBJSAC75E3/TRMS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TA)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 4.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 30pF @ 1MHz