Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MSMBG6.5A
MSMBG6.5A
MSMBG6.5A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSMBG6.5A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSMBG6.5A
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC DO215AA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MSMBG6.5A Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 59265 pcs Φύλλο δεδομένων MSMBx5.0A - MXLSMBx170CAe3
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 7.22V Τάση - Ανάλυση (Min) 6.5V
Τάσης - Ανάλυση SMBG (DO-215AA) Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 600W
Ισχύς - μέγιστη παλμός 53.6A Πόλωση DO-215AA, SMB Gull Wing