Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Θυρίστορ - SCRs - ενότητες > MSDT75-16
MSDT75-16
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSDT75-16 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSDT75-16
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή PWR MOD THYRISTOR 1600V 75V SM4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος MSDT75-16 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή PWR MOD THYRISTOR 1600V 75V SM4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5366 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - μέλος Off 1.6kV
Τάσης - Πύλη Trigger (VGT) (Max) 3V Δομή Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση M4 Module Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)
Αριθμός SCRs, Δίοδοι 1 SCR, 6 Diodes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Λεπτομερής περιγραφή SCR Module 1.6kV Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes Chassis Mount M4 Module Τρέχουσα - Από μέλος (σε άλλους (AV)) (Max) 75A
Τρέχουσες -. Μη Rep Surge 50, 60Hz (ITSM) 920A @ 50Hz Τρέχουσες - Πύλη Trigger (IGT) (Max) 150mA