Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > MSASC25W100K
MSASC25W100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MSASC25W100K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MSASC25W100K
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 25A 2THINKEY
Product parameter
Αριθμός μέρος MSASC25W100K Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 100V 25A 2THINKEY Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5284 pcs Φύλλο δεδομένων MSASC25W100K
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 910mV @ 25A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 100V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2-ThinKey™
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -65°C ~ 175°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 100V 25A Surface Mount 2-ThinKey™
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 500µA @ 100V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 25A
Χωρητικότητα @ VR, F -
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:MSAS-08PMMT-EE8001
  • Κατασκευαστές:Amphenol LTW
  • Περιγραφή:CONN INSERT MALE 8POS GOLD SOLDR