Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MPLAD36KP17AE3
MPLAD36KP17AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD36KP17AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPLAD36KP17AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 17V 28.8V PLAD
Product parameter
Αριθμός μέρος MPLAD36KP17AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 17V 28.8V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2455 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD36KP14A - 400CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 17V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 28.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 18.9V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 36000W (36kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 1250A (1.25kA) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -