Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > MPLAD36KP160AE3
MPLAD36KP160AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD36KP160AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MPLAD36KP160AE3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 160V 259V PLAD
Product parameter
Αριθμός μέρος MPLAD36KP160AE3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή TVS DIODE 160V 259V PLAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2503 pcs Φύλλο δεδομένων MPLAD36KP14A - 400CA
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 160V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 259V Τάση - Ανάλυση (Min) 178V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PLAD Σειρά Military, MIL-PRF-19500
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 36000W (36kW)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 139A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -