MPLAD30KP60A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD30KP60A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 60V 96.8V PLAD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MPLAD30KP60A | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 60V 96.8V PLAD | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2661 pcs | Φύλλο δεδομένων | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 60V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 96.8V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 66.7V |
| Μονοκατευθυντικά κανάλια | 1 | Τύπος | Zener |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | PLAD | Σειρά | - |
| Προστασία γραμμής ισχύος | No | Ισχύς - μέγιστη παλμός | 30000W (30kW) |