MPLAD30KP51CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MPLAD30KP51CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Microsemi |
| Περιγραφή | TVS DIODE 51V 82.4V PLAD |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 100 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MPLAD30KP51CA | Κατασκευαστής | Microsemi |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | TVS DIODE 51V 82.4V PLAD | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2120 pcs | Φύλλο δεδομένων | MPLAD30KP14A - 400CA |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) | 51V |
| Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp | 82.4V | Τάση - Ανάλυση (Min) | 56.7V |
| Τύπος | Zener | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | PLAD |
| Σειρά | - | Προστασία γραμμής ισχύος | No |
| Ισχύς - μέγιστη παλμός | 30000W (30kW) | Συσκευασία | Bulk |